Jak Rozkochać w Sobie Faceta* i Stać się Jego Marzeniem ()

Aby był Ci zawsze wierny i nie mógł przestać o Tobie mysleć

Nawet jeśli kompletnie nie rozumiesz mężczyzn, non stop trafiasz na dupków, a Twoje związki ciągle się rozpadają,

* nie byle jakiego, tylko WŁAŚCIWEGO, tzn. przystojnego mężczyzny sukcesu, ogarniętego i bogatego.

Po TYM jak poznasz i zastosujesz moje metody, gwarantuję - staniesz sie atrakcyjną kobietą, za którą uganiają się faceci, która ich rozumie i przyciąga najlepszych* mężczyzn jak magnes. Emanującą kobiecą energią, która przebiera w WARTOŚCIOWYCH mężczyznach. Potrafi poznać i zauroczyć faceta, a potem sprawić, aby on do Ciebie wracał. Będziesz lepsza niż 99% Twoich konkurentek.

Ujawnię Ci tajniki mechanizmów miłości, w których sami mężczyźni się nie orientują.

“Czy Popełniasz Te 5 Błędów Próbując Poznać Chłopaka na Dłużej?
(I Co Teraz Robić, Aby Się w Końcu Udało?)”

Jeśli ciągle jesteś sama, nie rozumiesz o co chodzi facetom, a koleżanki zabierają Ci z przed nosa co lepszych kandydatów, to najprawdopodobniej popełniasz te oto błędy:

 • BŁĄD 1: Czekasz na szczęście, ślepy los, liczysz na "magiczne" przeznaczenie, które ma Ci dać księcia (ale nic z tym nie robisz)
 • BŁĄD 2: Wybierasz niewłaściwych facetów, których chcesz zmienić (ale nie umiesz)
 • BŁĄD 3: Kupujesz kolejny ciuch, perfumy, szminkę lub zabieg kosmetyczny, mając nadzieję, że tym razem będziesz piękna i pojawi się książe na białym koniu (ale nie pojawia się)
 • BŁĄD 4: Starasz się być idealną dziewczyną i robisz dla niego wszystko, poświęcasz się, ale on ma to w dupie (i odchodzi do jakiejś Karyny)
 • BŁĄD 5: Idziesz do łóżka z nim licząc, że on po seksie zakocha się w Tobie (ale on po seksie znika)

Te FATALNE BŁĘDY powyżej sprawiają, że jesteś sama albo mężczyźni znikają (ghosting) po pierwszej randce (słabo) albo po pierwszym seksie (mega słabo). A przecież chciałabyś mieć chłopaka, którego kochasz i który Cię kocha bezgranicznie? Jeżeli robisz chociaż jeden z tych błędów powyżej, to na własne życzenie przegrywasz i nigdy nie znajdziesz miłości. Oni będą Cię zdradzali z innymi kobietami. Przestaną do Ciebie dzwonić. Nie umówią się po raz kolejny. Będziesz tylko "laską na zapas" albo "Opcją B na wieczór ". Będą flirtować i podrywać inne kobiety, a Ty zostaniesz kocią mamą. I to nie jest Twoja wina, bo tego nigdy nie uczono w szkołach. Nie miałaś przecież w szkole przedmiotu “Co naprawdę kręci facetów?" albo "Jak rozkochać chłopaka i zatrzymać go na zawsze", prawda?

Błąd 6: Słuchanie się rad koleżanek i powtarzanie ich błędów. Prawdopodobnie nie są one mądrzejsze od Ciebie, bo skąd miałyby wiedzieć co naprawdę jest atrakcyjne dla facetów i jak oni myślą?

Jeśli to co dotychczas robiłaś z facetami NIE DZIAŁA, to przestań to robić!

Uważaj:

Nie Możesz Popełniać Już Takich Błędów, bo Czas Ucieka i Nie Stajesz się Młodsza z Każdym Kolejnym Rokiem!

Bycie kobietą samotną, zdradzaną, porzucaną albo "przyjaciółką" chłopaka na którym Ci zależy, jest BEZNADZIEJNE. Ale mam dla Ciebie rozwiązanie problemu.

Większość kobiet wierzy, że muszą być bardziej ładne i seksowne, aby facet się zakochał i chciał z nią być. Ale to ćwierć prawda. Odkryłem, że zamiast (albo oprócz) tego lepiej jest uruchomić w nim jego "marzenia" o wyjątkowej dziewczynie i się w nich upozycjonować. Mówić i pokazać mu się od tej strony, która triggeruje (pobudza) w nim rdzenne i skryte fantazje o dziewczynie, dla której mógłym zdobyć cały świat.

Już za chwilę poznasz moje sekrety, które zbierałem przez ponad 17 lat pracy z relacjami damsko-męskimi. (Poniżej opowiem Ci to wszystko dokładniej)

jak odzyskac faceta

Kurs online "Jak Poznać, Rozkochać i Zatrzymać Mężczyznę" Audio / video / 250 stron (wartość 297 zł)

BONUS: 14 dniowy kurs "Kod Atrakcyjności" (wartość 97 zł)

Podejmij działanie zanim on znajdzie sobie dziewczynę, z którą będzie uprawiać seks (zamiast z Tobą) lub się w niej zakocha! (zamiast w Tobie)

147 ZŁ

Normalna cena 398 zł

A jeżeli chcesz kupić za pomocą Paypal lub karty Kredytowej skorzystaj z tego:


Możesz też zapłacić kartą płatniczą przez STRIPE (wybierz opcję STRIPE w panelu zakupowym)

Moje Metody Działają w Każdej z Tych Sytuacji (Niezależnie czy masz 20 czy 40 i więcej lat)

(albo zwrócę Ci pieniądze):

 • On mówi, że nie jest gotowy na nic poważnego
 • On mówi, że na tą chwilę nie czuje nic do Ciebie
 • Nie możesz znaleźć miłości życia
 • Faceci znikają lub odchodzą bez słowa (np. po seksie) czy też "ghostują" bez powodu
 • Faceci niechcą się z Tobą wiązać choć na randki chodzisz dość często
 • Jesteś dla niego jak koleżanka i “nic wiecej między wami nie będzie”.
 • Zaczynasz się zakochiwać w facecie, wydaje się, że wszystko gra, a on po kilku spotkaniach ZNIKA lub mówi, że szuka czegoś innego
 • On mówi, że nie może się z Tobą dogadać, nie rozumiesz go, że jesteś upierdliwa lub dziwna
 • On po wszystkim mówi Ci, że to NIE TO
 • Ciągle trafiasz na dupków lub nieszczerych facetów
 • Nie umiesz rozpoznawać wartościowych mężczyzn

I wiele więcej...

To są typowe sytuacje moich klientek. Jeśli u Ciebie wygląda to choć trochę podobnie, to NA SZCZĘŚCIE, nic nie jest jeszcze stracone. Wieloletnie doświadczenie mówi mi, że jest jeszcze nadzieja dla Ciebie na zmianę swojego życia i znalezienie miłości. Nawet jeśli Ty nie widzisz już szans.

Kilka słów o Autorze

Zobacz kim jestem, aby Ci doradzać

jak odzyskać faceta

Nazywam się Marcin Szabelski i w dawnej społeczności uwodzicieli znany byłem pod nickiem „Adept”. Mam obecnie 45 lat. Zacząłem rozgryzać psychologię relacji, kobiet i uwodzenia w 2005 r. Naprawianiem relacji i odzyskiwaniem byłego (lub byłej) zajmuję się od 2007 roku, gdy moi czytelnicy i czytelniczki zaczęli się mnie pytać o sposoby na wychodzenie z friendzone, ratowanie ich związków i odzyskanie eks (chłopaka lub dziewczynę). Eksperymentowałem w klubach i na ulicach Warszawy, uczyłem się bezpośrednio na szkoleniach u wielu zachodnich guru transformacji, relacji itp..

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu pomogę Ci zdobyć faceta, rozkochać go lub naprawić znajomość z chłopakiem. Pokażę Ci jak wykorzystać sekrety GURU uwodzenia z całego świata, o których mało kto wie. Musimy działać szybko, bo czas ucieka. Ale już dość o mnie, opowiem Ci o tej metodzie.

Jak odkryłem tę metody? Po tym jak sam szkoliłem się za granicą i nabierałem doświadczeń w relacjach damsko-męskich, to zacząłem kilanaście lat temu sma prowadzić szkolenia dla mężczyzn i kobiet z zakresu podrywu i uwodzenia. Szkolenie to nazywało się "Zostań Kusicielką". Teraz trochę się z tej nazwy śmieję. Ale wtedy na każdym szkoleniu i w mailach od klientek dostawałem prośby, abym pomógł im naprawić związek lub zdobyć wybranego faceta. Na początku (w 2007 r.) uważałem, że stosowane przeze mnie klasyczne techniki uwodzenia kobiet nie pasują do związków i dla kobiet, które chcą poznać i rozkochać faceta. Miałem rację.

WYWIADY W MEDIACH ZE MNĄ

Prawdziwe Uczucia Mężczyzny Wydają Się Niezbadane...

Ale Tylko Tym Kobietom, Które Ich Nie Rozumieją

Kobiety i mężczyźni są inni. Mężczyźni ucząc się podrywu chcą poznawać dziewczyny i lądować z nimi w łóżku. Kobiety uczące się "podrywu" chcą poznać czy poderwać chłopaka, ale ich celem na ogół jest ZWIĄZEK długoterminowy, a nie przygoda na raz. Mężczyźni muszą uczyć się pewności siebie, aby nie bać się zagadać do dziewczyny. Uczą się jak rozmawiać z dziewczyną, aby ją zainteresować i podniecić seksualnie. Kobiety uczą się czegoś innego - jak rozmawiać z mężczyzną, aby on chciał stać się jej chłopakiem, a NIE TYLKO wylądować w łóżku z nią. Generalizując - chłopaki często podrywają na przygodę, kobiety chcą aby ich wybranek zakochał się w nich czyli "podrywają" na związek i miłość :) Dlatego czego innego uczę kobiety, a czego innego meżczyzn.

Moje klientki mając inne potrzeby, skłoniły mnie do odkrywania mechanizmów zakochiwania się mężczyzn i tego, że są wierni swoim kobietom. Zacząłem analizować szczegółowo “co takiego robiły kobiety, którym udało się zdobyć wiernego mężczyznę lub takie, które odzyskały miłość mężczyzny? O czym dokładnie rozmawiały, co mówiły o sobie i jak zauraczały meżczyzn, mimo że nie wyglądaly na seksbomby lub modelki. Zaintrygowało mnie, co robiły i jak się zachowywały oraz prezentowały, że mężczyźni byli nimi zafascynowani i chcieli być z nimi w związku. Jak to się stało, że nie wyglądając na piekności, potrafiły rozkochiwać mężczyzn. Tak, że oni wariowali na ich punkcie i zabijali się o ich względy. No i jak obeszły różne ich obawy i obiekcje co do związku. To od tych kobiet się najwięcej nauczyłem. Bo nie sztuką jest zaciągnąć faceta do łóżka, sztuką jest zaciągnąć go do związku i do ślubu.

Dla meżczyzn jest wielka różnica między kobietą, z którą chcą TYLKO iść do łóżka, a kobietą z którą CHCĄ BYĆ RAZEM w ZWIĄZKU, mieć ją za ŻONĘ i mieć z nią dzieci.

Wolisz być dla niego tą pierwszą, czy tą drugą? Tą którą on chce tylko "przelecieć", czy tą bez której on nie może żyć?

Potem rozmawiałem o tym z innymi uwodzicielami i ekspertami relacji damsko-męskich na świecie, radziłem się też kilku guru uwodzenia i relacji z USA. Oni zdradzili mi swoje sposoby jak intrygować chłopaka, jakie kobiety robią błędy, które odstraszają mężczyzn, czy też jak odzyskać uczucia mężczyzny.

Nieustannie pytany przez klientki i przez znajomych, po latach pracy stworzyłem system, który sprawia, że kobiety zaczęly przyciągać idealnych mężczyzn do siebie i zakochiwać ich w sobie. To tajemnice, o których nie przeczytasz w gazetach "Cosmo", "Glamour" czy w "Twoim Stylu".

Kiedy moje koleżanki zaczęły testować te metody, opisałem niektóre na moim blogu i kolejne klientki męczyły mnie, abym moją wiedzę zebrał w jednym miejscu. Sukcesy moich “królików doświadczalnych” i te wszystkie prośby od czytelniczek sprawiły, że sformułowałem zasady kursu "Jak Poznać, Rozkochać i Zatrzymać Faceta"

Moje doświadczenie

Dlaczego Miałabyś Mi Zaufać?

Prawdopodobnie najdłużej w Polsce aktywnie zajmuję się tematem jak rozkochać faceta, jak uwodzić kobiety czy jak odzyskać chłopaka/dziewczynę (od 2005). Czy jak odzyskać męża po rozstaniu. To co Ci proponuję dziś, to efekt kilkunastu lat doświadczeń.

 • Jestem jednym z najbardziej znanych ekspertów uwodzienia i relacji w Polsce (od 2005 r.).
 • Od wielu lat udzielam konsultacji kobietom i mężczyznom z podobnymi problemami,
 • Od 2009 r. prowadzę swojego bloga www.Uwodzenie.org i www.psychoregeneracja.pl
 • oraz www.AlfaFemale.pl
 • Udzielałem wywiadów do takich czasopism jak Gentelman, Gazeta Wyborcza, Newsweek
 • Udzielałem wielokrotnie wywiadów w telewizji z zakresu uwodzenia, na moim blogu znajdziesz wywiady z Wirtualnej Polski w Strefie Wolnych Myśli i z Rozmów w Toku na TVN.
 • W 2009 roku reżyser K. Szołajski nakręcił ze mną film dokumentalny pt. “Uwodziciele”
 • Jako JEDYNY W POLSCE przeszedłem praktyczne treningi pod okiem 9 największych uwodzicieli i trenerów uwodzenia na świecie (kilku z nich widzisz poniżej). Każdy z tych legendarnych mistrzów uwodzenia osobiście udzielał mi wyjątkowych wskazówek i pokazywał NA ŻYWO swoje najlepsze techniki podrywu lub zmiany osobistej.
 • Uczyłem się od najlepszych na świecie ludzi dokonujących zmiany osobistej: Richarda Bandlera (NLP,hipnoza), Rossa Jeffriesa (NLP, hipnoza, uwodzenie), Steve`a Piccusa (NLP, hipnoza, techniki szamańskie)

Mogłaś widzieć mnie w programie "Mistrzowie Podrywu" na TVN STYLE

FILM "UWODZICIELE" r. 2009, reż. K. Szołajski

Jest Nadzieja na Miłość!

Przygotowałem dla Ciebie Unikalną Formułę, aby Mężczyźni Nie Mogli się Tobie Oprzeć...

jak odzyskac faceta

Chcesz wiedzieć jak "działać" na mężczyzn jak magnes i potrafić rozkochać tego właściwego?

Koniec ze smutkiem, frustracją i depresją przez facetów. Mój system "Jak poznać i rozkochać faceta" jest zaprojektowany, abyś jak najszybciej zaczęła przyciągać WŁAŚCIWYCH meżczyzn (zamiast typowych dupków) i sprawiała, aby nie mogli przestać o Tobie myśleć. Aby osiągnąć ten cel musisz zrozumieć jak działają faceci, na co oni "lecą", co budzi w nich MIŁOŚĆ do dziewczyny... Nie. Nie są to sztuczne cycki, duże dekolty, szpilki, rybie usta i opięty tyłek. To wzbudza TYLKO pożądanie i chęć seksu. Ale nie powoduje w nim ZAKOCHANIA do Ciebie.

Chcesz, aby myślał tylko o Tobie?

Chcesz, aby był Ci wierny?

Chcesz, aby olał te wszystkie ździry i to z Tobą się umówił, a nie z nimi?

Chcesz, aby widział w Tobie KOBIETĘ, a nie przyjaciółkę?

Chcesz mieć kontrolę nad znajmością z nim i wiedzieć wszystko co się dzieje, a nie zdawać się na ślepy los? I rozkminiać dniami "kocha czy nie kocha?"

Zakładam, że nie jesteś głupia i od lat próbujesz różnych porad z gazet, ale gdzie teraz jestes? Jeśli czytasz tę stronę, to wiesz że sytuacja Cię już przerosła i sama sobie z nią nie poradzisz. Na szczęście jestem tu, aby Ci pomóc. Podam Ci plan krok po kroku.

Zdradzę Ci Metodę, Która Da Ci Przewagę i usunie Konkurentki

Sekret - Jak poznać, zdobyć i zatrzymać faceta

Oto czym podzielę się z Tobą w moim poradniku:

   

  1. Techniki i strategie zdobywania mężczyzny

  2. Flirt, kuszenie seksualne, napięcie seksualne

  3. Co działa na mężczyzn – jak zbudować atrakcyjność w jego oczach

  • Atrakcyjność fizyczna – wygląd, zadbanie, ubiór
  • Atrakcyjna mowa ciała i zmysłowość
  • Atrakcyjny flirt słowami – kuszenie
  • Atrakcyjny charakter, cechy i zachowania kobiety
  • Atrakcyjna komunikacja z mężczyznami
  • Atrakcyjność seksualna i seksualna wartość kobiety

  4. Jak przyciągać do siebie mężczyzn wysokiej wartości

  5. Co robić na randkach, aby on się w Tobie zakochał i nie mógł przestać o Tobie myśleć

  6.  Najbardziej atrakcyjne cechy kobiety (jest ich 22), których szukają mężczyźni

  7. Zabójcy atrakcyjności - 13 cech odpychających dla mężczyzn

  8. Dziewięć błędów i tematów w czasie rozmowy, które zniszczą jego zainteresowanie Tobą

  9. Jak odkryć, czy on naprawdę szuka związku takiego jak Ty

  10. Dlaczego ciągle trafiasz na dupków i jak to zmienić

  11. Zmysłowość i zmysłowa komunikacja niewerbalna - jak go rozpalić

  12. Zmysłowe i uwodzicielskie gesty, które działają na facetów

  13. Specjalne rodzaje dotyku na randce, które działają potężnie

  14. Gdzie poznać idealnego dla Ciebie mężczyznę

  15. Jak skłonić go, aby zagadał do Ciebie i Cię poznał

  16. Jak poznawać właściwych mężczyzn w pracy i przez znajomych (jeśli tego chcesz)

  17. Jak się z nim kontaktować telefonicznie, smsowo i online

  18. Sygnały zainteresowania, które wysyłają mężczyźni. Jak rozpoznać czy on Cię kocha? (35+ sygnałów)

  19. Jak używać dwuznaczności, które pobudzają facetów

  20. Humor, riposty i flirt erotyczny – 22 przykłady w rozmowach

  21. Metafory seksualne, jak je wykorzystać do obudzenia jego fantazji i połączyć je z Tobą

  22. Czego mężczyźni szukają w kobiecie - jakie mają potrzeby - to mało znany sekret

  23.  Wychowanie mężczyzny – jak wpływać na jego decyzje i mówić, aby to na 100% dotarło

  24. Jak komplementować mężczyznę, aby poczuł że jesteś jego bratnią duszą?

  25. Dlaczego on kłamie i jak to zmienić?

  26. Co robić i mówić, aby on Cię szanował jak nikogo innego

  23.  Jak być WYZWANIEM dla niego, aby się zawsze starał o Ciebie

  24. Jak być atrakcyjną seksualnie mimo upływu miesięcy i lat w związku

  25. Jak odróżnić podrywacza od mężczyzny szukającego związku. Podryw vs związek – jak myślą mężczyźni?

  26. O co chodzi facetom?

  27.  6 zachowań w łóżku, które niszczą wasz związek

  28. Jak wyjść z FRIENDZONE, czyli zmiana rodzaju relacji

  29. Jak przewidzieć, że związek z tym mężczyzną będzie udany?

  30. Jak sprawić, aby zaczął szaleć na Twoim punkcie,

  31. Jak porozmawiać z nim o związku?

  32. On ogląda się za innymi kobietami, co robić?

  33. Jak zniszczyć konkurentki w jego oczach

  34. Dlaczego wielu faceci po seksie znika i jak to zmienić

  35. Jak testują mężczyźni - jak spradzają kobiety na spotkaniach

  36. Dziewięć mitów na temat mężczyzn, które skutecznie niszcza Twoje szanse na miłość i związek

  37. Jak "wychować" sobie mężczyznę, aby robił to co chcesz i był wierny

Podejmij Działanie Już Teraz

Albo On Niedługo Znajdzie Sobie Inną Dziewczynę

Ile byś dała, żeby poznać i zdobyć mężczyznę swoich marzeń?

jak odzyskac faceta

Kurs online "Jak Poznać, Rozkochać i Zatrzymać Mężczyznę" Audio / video / 250 stron (wartość 297 zł)

BONUS: 14 dniowy kurs "Kod Atrakcyjności" (wartość 97 zł)

Podejmij działanie zanim on znajdzie sobie dziewczynę, z którą będzie uprawiać seks (zamiast z Tobą) lub się w niej zakocha! (zamiast w Tobie)

147 ZŁ

Normalna cena 398 zł

A jeżeli chcesz kupić za pomocą Paypal lub karty Kredytowej skorzystaj z tego:

Uwaga!! Podczas zakupu produktu wpisz POPRAWNY adres email, żeby system mógł Ci wysłać poradnik. Po zatwierdzeniu płatności, system wyśle Ci mailem informację z linkiem do pobrania produkt na swój komputer i możesz zacząć od razu z niego korzystać. Według prawa masz 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie wysyłając email z tym oświadczeniem na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni. Jednak na poradniki online według prawa nie przysługuje zwrot, gdy go pobierzesz lub zaczniesz z niego korzystać, dlatego proszę o przemyślane zakupy. Bo te 30 dni to moja osobista gwarnacja. Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i liczy się od daty zakupu poradnika.

odzyskaj bylego

Poradnik “Jak Poznać, Rozkochać i Zatrzymać Faceta” jest formie elektronicznej tzn. w formie kursu online i nagrań audio. Po zakończeniu płatności przychodzi automatycznie email z dostępem na podany przez Ciebie adres. Po zalogowaniu od razu możesz go czytać, słuchać lub oglądać na komputerze, kiedy tylko zechcesz. W przypadku jakichkolwiek problemów napisz mi emaila, a od razu pomogę Ci ze wszystkim. Niektóre bonusowe pliki pdf ściągasz sobie na komputer i możesz od razu zacząć je czytać. Video możesz oglądać w swojej przeglądarce. Plik audio w formacie możesz sobie słuchaćpo zalogowaniu się do systemu. Także na telefonie.

W wiadomości mailowej po zakupie otrzymasz kompletne informacje jak korzystać z poradnika.

Jeśli używasz karty kredytowej to upewnij się, że Twoja karta ma opcję płatności w internecie.

Jeśli chcesz zapłacić na poczcie lub zwykłym przelewem bankowym, wybierz opcję Przekaz/Przelew bankowy w panelu Platnosci (po tym jak klikniesz w ikonę KUP TERAZ). Realizacja przelewu może trwać do 2-3 dni roboczych.

Testujesz poradnik “JZF” przez miesiąc i masz pełną gwarancję satysfakcji, dzięki czemu nic nie ryzykujesz.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Tpay.com

Które z tych objawów niszczących Twoje szanse u facetów, już się u Ciebie pojawiły?

 • Nie masz apetytu, ciągle chodzisz smutna, zdołowana i wszystkie myśli kierują się marzeń o księciu z bajki
 • Chcesz z samotnosci nawet dzwonić do byłego
 • Sprawdzasz ciągle Tindera, emaile i komórkę, myśląc czy jakiś niesamowity facet nie napisał do Ciebie
 • Zastanawiasz się ciągle dlaczego nie wychodzi ci z facetami?
 • oglądasz komedie romatyczne zapychając się lodami i narzekasz na cały świat
 • Nic Cię nie cieszy, czujesz się jak stara panna, a Twoje koleżanki mają zajebistych facetów
 • Czujesz się mniej atrakcyjna lub masz niższe poczucie wartości jako kobieta

Mając taki nastrój trudno Ci będzie znaleźć faceta. Na spotkaniach oni będą patrzeć nerwowo na komórke i ulatniać się pod byle pretekstem. Nikt nie chce umawiać się z dziewczyną w depresji, marudną i "zmęczoną życiem". Z takim kobiecym przegrywem. Dlatego musisz to zmienić. A ja pomogę Ci dojść do sukcesu z facetami i znaleźć miłość. Moje metody są sprawdzone w realnym życiu i pomogły już setkom kobiet.

Nie ma sytuacji bez wyjścia. Lecz jeśli jakimś cudem by się okazało, że w Twojej sytuacji mimo moich porad nic nie możesz zrobić - to oddam Ci całą kwotę za poradnik, którą wpłaciłaś. To jest uczciwe, prawda? Nic nie tracisz.

 

jak odzyskać

Mój system jest dla Ciebie Chroniony moją 30-dniową Gwarancją Satysfakcji.

Nie ma sytuacji bez wyjścia, niemniej wiem, że czasami w ekstremalnych sytuacjach zdobycie mężczyzny może być ciężkie. I nie zdziałasz zbyt dużo w ciągu krótkiego czasu (choć może po kilku, kilkunastu miesiącach Ci się uda). Więc jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolona z efektów jakie osiągniesz z systemem "Jak Poznać, Rozkochać i zatrzymać Faceta", wystarczy że zgodnie z regulaminem do mnie napiszesz w ciągu 30 dni od daty zakupu, a zwrócę Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty.

Marcin "Adept" Szabelski

Możesz Poznać i Zdobyć Wymarzonego Chłopaka, Jeśli Zastosujesz Się Do Moich Wskazówek.

Wtedy będziecie razem szczęśliwi. Musisz tylko uważać, aby nie popełniać starych błędów.

Mój poradnik jest IDEALNY dla Ciebie jeśli choć jedna z poniższych rzeczy pasuje do Twojej sytuacji:

 1. Nie rozumiesz mężczyzn i tego o co im chodzi
 2. Nie wiesz co jest dla nich atrakcyjne poza wyglądem, nie wiesz na co oni tak naprawdę "lecą"
 3. Nie masz pojęcia dlaczego znikają albo ciągle masz z nimi problemy
 4. Uważasz, że faceci to dupki (nie wszyscy, wielu z nich po prostu nie umiesz ogarnać)
 5. Nie wiesz jak ich skłonić do wierności
 6. Ciągle masz myśli, że facet Cię zostawi
 7. On się spotyka z jakąś ździrą, a Ty cierpisz i widzisz, że on na nią nie zasługuje,
 8. Nie umiesz skłonić faceta który Ci się podoba, aby do Ciebie zagadał i Cię poznał
 9. Nie wiesz co zrobić, aby on się w Tobie zakochał na zabój

Dlaczego mój system zadziała też dla Ciebie:

Mój system "Jak Poznać, Rozkochać i zatrzymać Faceta" to nie jest tylko akademicka teoria psychologów. To system, który powstał na bazie wielu lat moich doświadczeń z życia. Sam popełniłem masę błędów ucząc się różnych sposobów wpływania na ludzi i testując je jak profesor w laboratorium. A potem badając doświadczenie kobiet, które osiągały sukcesy z mężczyznami.

Jest kilkanaście głównych typów kobiet i kilka mężczyzn, każda kobieta i mężczyzna jest nieco inny. Dlatego zabrało mi to lata, aby dojść do znalezienia sposobu pasującego na niemal każdą sytuację, w której kobieta zdobywa mężczyznę czy gdy chce odzyskać byłego. Sposobu, który uwzględnia różnice pomiędzy mężczyznami i kobietami. Sposobu na problemy w związkach (zdrada, znudzenie się faceta, kłótnie, wpływ innych osób, zmiana miejsca zamieszkania i otoczenia itd.) i zdobycie wybranego męczyzny. To co mam dla Ciebie to wynik wielu lat moich porażek i wniosków. Tak, popełniłem setki błędów, abyś Ty miała teraz gotowy i sprawdzony w realnym życiu system. Do zastosowania od zaraz.

Nie Masz Czasu Do Stracenia!

Bo w Jego życiu Pojawi się Inna Kobieta...

Dlatego skorzystaj z mojego systemu i zakochaj go w sobie. Daję Ci relane szanse na znalezienie PRAWDZIWJE MIŁOŚCI w swoim życiu.

Na początek doradzałem kilku moim znajomym koleżankom i kiedy zaczęły poznawać i zauraczać właściwych mężczyzn, sformułowałem wstępne zasady systemu "Jak Poznać, Rozkochać i zatrzymać Faceta". Cały czas rozwijam mój system. Pełna i aktualna wersja systemu "Jak Poznać, Rozkochać i zatrzymać Faceta" jest dostępna tu na stronie. Jest akutalna na rok .

A Co Jeśli Mogłabyś Zdobyć Miłość Swojego Życia?

Co jeśli mogłabyś przebierać w WARTOŚCIOWYCH mężczyznach jak w ulęgałkach, zamiast ciągle grzebać się w zgniłkach i męczyć się z dupkami?

Spotykać się ze swoim wyjątkowym facetem, słuchać razem waszej ulubionej muzyki, planować razem wspólny czas, mieć apetyt, radość zamiast smutku, optymizm, dobry sen, być dumną. Czy nie byłabyś wtedy w pełni szczęśliwa?

Powiem Ci Dlaczego Rozpowszechniam Moje Sekrety Zdobywania i Rozkochiwania Faceta

Wstyd się przyznać, ale pycha i próżność to moje drugie imię. Pewnie nie wejdę przez to do nieba. A system “Jak Odzyskać Swoją Byłego Chłopaka 2020” oraz "Jak Poznać, Rozkochać i zatrzymać Faceta" to moje dwa autorskie projekty dla kobiet , z których jestem dumny. Chyba nie ma obecnie w Polsce podobnych. Uwielbiam uznanie, komplementy i czuć się “zbawcą” dla osób potrzebujących pomocy.

Dlatego nie sprzedaję tego produktu za 1000 czy 500 zł, ale za kwotę z przedziału 100-200 zł.

Cholera, sam jestem tym podekscytowany, bo:

Daję Ci realną szansę na zdobycie miłości Twojego życia!!

UWAGA! Mój unikalny system nie jest dla:

 • nękaczy (stalkerek) i psychopatek
 • ludzi chorych psychicznie z obsesją podrywania, a potem niszczenia i odgrywania się na facetach
 • dla dziewczynek, które chcą żyć dalej w bajkach Disneya i nie wiedzieć jak wygląda prawdziwe życiei… a które wciąż same spędzają wieczory, noce i poranki.

Mój system jest dla:

 • kobiet, które cierpią z powodu niezrozumiena mężczyzn
 • są samotne, zdradzane, czują depresję, nie mają apetytu,
 • chcą stać się atrakcyjną na WSZYSTKICH poziomach
 • ciągle zadają sobie pytania “o co chodzi tym facetom? dlaczego oni tak się zachowują? dlaczego nie mogę znaleźć miłości?”
 • chcą nauczyc się wpływać na faceta
 • chcą poznać skuteczne sposoby na facetów

Tak, dowiesz się gdzie i jak znaleźć WYJĄTKOWEGO mężczyznę swojego życia, a potem rozkochaćgo w sobie

FAQ

czyli najczęściej zadawane pytania

Nie jestem fanem związków na odległość. Niemniej w moim systemie metodyka działania nie zależna jest od odległości.

Nie ma problemu, możesz poznać go w internecie czy spontanicznie w ciagu dnia lub nawet w pracy. W moim systemie omawiam rózne metody poznania go i rozmawiania z nim. Są one uniwersalne. Głowa do góry.

Tak, pomoże Ci się stać ponownie atrakcyjną. Choć więcej o odsyskiwaniu byłego jest w moim innym poradniku "Jak Odzyskać Byłego".

Tak. Ta wiedza oparta jest na sprawdzonych prawach psychologii męskiego umysłu, manipulacji emocjami. Wszystko zależy, jak bardzo Ty się przyłożysz. Będziesz ze mną w kontakcie telefonicznym lub SKYPE, żeby indywidualnie Ci pomóc odzyskać kobietę, która Cię zostawiła (opcja konsultacji)

To jest zależne od sytuacji. Niektóre klientki poznają miłość już w ciągu 2-4 tygodni, inne po 2-4 miesiącach. Nie ma reguły, bo każda sytuacja jest trochę inna.

Szanuję Twoją anonimowość.
Zdaję sobie sprawę, że wielu moich klientów/klientek jest, ze świata “biznesu”, czy “showbiznesu”. Dlatego każdego traktuję z pełną anonimowością. Wszystkie dane zostają u mnie (adres email, imię, itd) i nikomu ich nie wyjawiam. Na przelewie też nic nie będzie o tym czego dotyczy przelew. Produkt zostaje wysłany na adres email, który podajesz podczas zamówienia. Nikt więcej poza nami nie dowie się o tym zamówieniu.

W mojej opinii nie ma sytuacji beznadziejnych, choć w ekstremalnie skrajnych sytuacjach może to zająć kilka miesięcy. Natomiast jeśli jednak nie będziesz przekonana do mojej metody to ja oferuję Ci 30 dniową gwarancję zwrotu całej kwoty. Niczym nie ryzykujesz. Masz 30 dni na to, aby się przekonać czy moja metoda zdobywania mężczyzny pasuje do Ciebie i Twojej sytuacji.

Poradnik "Jak Poznać, Rozkochać i zatrzymać Faceta" jest formie elektronicznej tzn. nagrań do odsłuchania po zalogowaniu do systemu (otrzymasz w mailu informacje do logowania). Co oznacza, że po zakończeniu płatności przychodzi automatycznie email na podany przez Ciebie adres. Naciskasz w emailu na link i logujesz się do systemu, a część plików poradnika pobierasz na twój komputer. Po zalogowaniu lub pobraniu od razu możesz go oglądać, czytać, a nagranie słuchać na komputerze lub telefonie, kiedy tylko zechcesz. W przypadku jakichkolwiek problemów napisz mi emaila, a od razu pomogę Ci ze wszystkim. Bonusowe pliki pdf ściągasz sobie na komputer i możesz od razu zacząć go czytać albo wydrukować i czytać na papierze. Video możesz oglądać w swojej przeglądarce.


Zdobedziesz Miłość Swojego Życia, Jeśli Zastosujesz Się Do Moich Rad.

Gdy będziecie razem szczęśliwi to nie zapomnij mi wysłać o tym maila z informacją 🙂

Wiem, że moja oferta zawiera wyjątkowo dużo obietnic i jest ich więcej niż możesz się spodziewać. Dlatego moja gwarancja jest również wyjątkowa.
Ludzie mogą wiele powiedzieć o mnie, ale jeśli uczciwie pracują z moimi poradnikami, osiągają realne sukcesy z byłymi mężczyznami.

System jest sprawdzony i skuteczny, że nie wyobrażam sobie osoby, która mogłaby poczuć niedosyt. Jednak z pewnością mój system nie jest dla każdego. Stworzyłem go dla poważnych i dorosłych osób, którzy naprawdę chcą, znależ i zdobyć miłość w swoim życiu. Dlatego te metody nie są dla marzycielek. W każdym razie masz 30 dni, aby dowiedzieć się jak poznawać i rozkochiwać w sobie meżczyzn, sprawdzić i rozpocząć korzystanie z tych metod. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolona, otrzymasz pieniądze z powrotem, bez pytań, czy jakichkolwiek kłopotów. Według najnowszego prawa produkt niematerialny (elektroniczny), nie musi być zwrócony, gdy został już pobrany lub otwarty po zakupie. Aczkolwiek ja jestem na tyle pewny działania poradnika, że oferuję moją własną rękojmię na 30 dni.

Wymagasz. Sprawdzasz. Masz rezultaty – PROSTE. Moja gwarancja jest tak silna, że w zasadzie możesz sprawdzić ten poradnik za darmo. To jest po prostu cholernie skuteczne.

TAK, DOBRZE PRZECZYTAŁAŚ! Albo mój kurs ZROBI TO CO OBIECUJĘ i będziesz usatysfakcjonowana w 200% , albo oddam Ci wszystko co do grosza! Czyli możesz zrobić sobie jazdę próbną ZA DARMO – taka propozycja jest fair, prawda?

Czemu Ryzykuję z Taką Gwarancją?

Powód jest jeden: bo ufam Ci i wiem, że mój system to świetnej jakości kurs, który rozwiąże wszystkie Twoje problemy z byłym. Dlatego nie boję się, że będziesz w 100% z niego zadowolona.

Ile byś dała, żeby poznać i zdobyć mężczyznę swoich marzeń?

jak odzyskac faceta

Kurs online "Jak Poznać, Rozkochać i Zatrzymać Mężczyznę" Audio / video / 250 stron (wartość 297 zł)

BONUS: 14 dniowy kurs "Kod Atrakcyjności" (wartość 97 zł)

Podejmij działanie zanim on znajdzie sobie dziewczynę, z którą będzie uprawiać seks (zamiast z Tobą) lub się w niej zakocha! (zamiast w Tobie)

Zwykla cena to 398 zł,
a teraz to tylko:

STANDARD
147 ZŁ
A jeżeli chcesz kupić za pomocą Paypal lub karty Kredytowej skorzystaj z tego:


Możesz też zapłacić kartą płatniczą przez STRIPE (wybierz opcję STRIPE w panelu zakupowym)

Czy te metody są etyczne? Czy np. jeśli chłopak nie wie co do nas czuje, albo coś kręci, albo nie jest do końca przekonany, to nie powinnam naturalnie pozwolić mu samemu zdecydować czy chce ze mną związku?

I tak i nie. Osobiście uważam, że szczęściu trzeba czasem pomóc i umieć postawić kropkę nad i.

UWAGA: Niemalże wszystkie kobiety, które widziały mój system, uznały go za średnio etyczny. Trudno się dziwić – mój poradnik to jak antybiotyk. Dając Ci ten system pozbawiam mężczyzn ich broni. Są w nim psychologiczne techniki atrakcyjności, ale też undegroundowe sposoby wpływania na jego zachowania, rozbrajania jego "oporu" przed związkiem. Rozbudzania jego marzeń i potrzeb, aby połączyć was w nich razem.

Jeśli chcesz czekać latami, że "miłość sama się znajdzie", to życzę Ci szczęścia. Powinnaś jednak przestać wierzyć w świętego Mikołaja. Ja Ci daję metodę , która ma Ci skutecznie pokazać jak zdobyć miłość i kochającego chłopaka.

Jak Otrzymasz Poradnik Po Zakupie?

Ten poradnik "Jak Poznać, Rozkochać i zatrzymać Faceta" jest w formie elektronicznej, co oznacza że zaraz po zakupie otrzymasz link do zalogowania się do systemu, gdzie będziesz mogła go sobie czytać i słuchać. Audiobook jest dostepny po zalogowaniu do systemu, link i dane logowania otrzymasz w mailu po zakupie.

Bonusowe pliki pdf ściągasz sobie na komputer i możesz od razu zacząć je czytać. Plik audio w fomacie mp3 możesz sobie słuchac np. w programie Winamp lub Windows Media Player (ten drugi jest wbudowany w system Windows).

W wiadomości pocztowej po zakupie otrzymasz kompletne informacje jak korzystać z poradnika.

Ten poradnik jest tylko w wersji elektronicznej, nie ma wersji drukowanej (książki papierowej).

W wiadomości pocztowej po zakupie otrzymasz kompletne informacje jak korzystać z poradnika.

Jak mogę otrzymać Twój system i zdobyć chłopaka?

Możesz zapłacić jak Ci wygodnie klikając w ikonę “Dodaj do koszyka”. Posiadam w swojej ofercie prawie wszystkie banki internetowe. Jeśli nie masz konta w banku możesz zapłacić na poczcie lub w banku tradycyjnym 🙂

Możesz tam też zapłacić kartą kredytową, co jest bardzo szybkie i wygodne. Poradnik "Jak Poznać, Rozkochać i zatrzymać Faceta" jest formie online, tesktu i nagrania audio po zalogowaniu do systemu. Co oznacza, że po zakończeniu płatności przychodzi automatycznie email na podany przez Ciebie adres. Naciskasz w emailu na link, logujesz do systemu i od razu możesz go czytać i słuchać kiedy tylko zechcesz.

Najszybciej Działające Płatności (do kilku sekund):

karta kredytowa

paypal

transfery internetowe

Wolniejsze (tylko w czasie pracy poczty i banków, przelew może iść 2-3 dni)

przelew bankowy tradycyjny

jak odzyskac meza

poczta

Jeśli nie możesz zapłacić elektronicznie, to skorzystaj z opcji zapłaty na poczcie lub w tradycyjnym banku.

Poniżej masz rysunek, którą opcję trzeba wybrać w oknie Tpay.com, aby móc zapłacić na poczcie lub w banku tradycyjnym. Kliknij na tej stronie w ikonę “DODAJ DO KOSZYKA” i następnie wybierz płatność na poczcie, tak jak na obrazku poniżej.

jak odzyskać byłego faceta

Jeśli przebywasz za granicami Polski, to możesz zapłacić kartą płatniczą lub przez PayPal (zobacz obrazek poniżej)

jak odzyskać męża

Ps. Jeśli zamówisz dziś, otrzymasz mój niesamowity system w ciągu kilku minut. W przypadku nie których płatności kartą kredytową z zagranicy lub PAYPAL, na poczcie, czasem może to potrwać trochę dłużej (2-3 dni robocze) z przyczyn niezależnych ode mnie.

Nie zamykaj od razu strony BANKU po dokonaniu przelewu, tylko się wyloguj – dostaniesz szybciej produkt i dodatkowe informacje 🙂

Właśnie tak zaprojektowałem ten system. Bez lania wody, wysiłku – same konkretne informacje wprost z komputera do Twoich oczu i uszu.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz jak zdobyć faceta, to zastanów się. Zdobądź go, rozkochaj i odzyskaj kontrolę nad swoim życiem, a potem zastanów się, czy on zasłużył, aby z Tobą być 😉

PS. Otrzymujesz 30 dniową gwarancję na system "Jak Poznać, Rozkochać i Zatrzymać Faceta"i biorę całe ryzyko na siebie. Jeśli nawet nie spodoba Ci się mój poradnik, to zwrócę Ci całą kwotę. Ustawowo masz prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny wysyłając email na adres adept@uwodzenie.org prawo to jest jednak ograniczone w czasie i przysługuje jedynie przez 14 dni o daty otrzymania towaru lub poradnika. Produkty online nie podlegają zwrotwi wedłgu prawa, jesli go pobrałaś lub zaczęłaś używać. ja daję Ci moją własną rekojmię na 30 dni. Jeśli nie wiesz jak zdobyć partenra, chlopaka czy męża - to jest dla Ciebie.

PS2. Jeśli szukasz sposobów, żeby poznać i zdobyć faceta, to nie możesz tego przegapić. Największym błędem jaki można zrobić, to robić „coś” na własną rękę, co nie działa i oczekiwać, że on sam się znajdzie. Realne rezultaty płyną ze sprawdzonych metod wpływania na psychikę faceta, wpływania na niego i zmieniana jego emocji w stosunku do Ciebie – oto jak zdobyć chłopaka.

To wszystko co potrzebujesz, aby usunąć Twój problem, zawarłem w poradniku "Jak Poznać, Rozkochać i zatrzymać Faceta".

PS3. I jeszcze jedno – ujawnię Cfi „tajną broń”, która otworzy JEGO umysł na Ciebie. On zacznie patrzeć na Ciebie inaczej. I dzięki temu on będzie błagać, aby się z Tobą spotkać.

PS4: Jeszcze czytasz? pamiętaj, że każda akcja niesie ze sobą reakcję. Musisz wykorzystać szansę, jak masz cokolwiek zmienić w swoim życiu nie wykorzystując tej szansy? zapisz się na kurs teraz! Doświadczenia pokazują, że im dłużej zwlekasz, tym mniejsze szanse masz na zdobycie faceta. Bierz się do dzieła i pobierz swoją kopię mojego poradnika ZANIM NIE BĘDZIE ZA PÓŹNO.

Jeżeli chcesz się skontaktować ze mną:

adept () wl.com.pl


Uwaga! znak () to zabezpieczenie antyspamowe, wstaw po prostu małpę czyli @ do tego adresu email. jak odzyskac chlopaka